Müts SimpleBaby - meresinine meriinopehme talvemüts

JANNE originaaldisainis klassikaline talvemüts SimpleBaby meresinises värvitoonis. 100% meriinot ja kunstkarusnahast mütsitutid. Kästitsi kootud soojus!
Lisa ostukorvi
35,59 €
See imeliselt soe talvemüts on 
  • käsitsi kootud
  • 100% meriinovillasest lõngast
  • voodriks on õmmeldud 100% mulesing free meriinokangast vooder
  • lisatud on kaks kunstkarusnahast tutikest
Mütsi saab kanda juba esimeste miinuskraadidega kuni päris krõbedate külmadeni välja. Vajadusel võib siiski kapuutsi mütsile peale tõmmata. Kui kapuuts nende tuttide peale ei mahu, siis saab tutikesed väga kergelt seestpoolt lahti sõlmides eemaldada. Pärast on võimalik tutid sobivale kohale tagasi panna. Võimalusi on palju ja erinevaid. Ole ise originaalne!
Talvemütsi ja meriino materjali pole üldjuhul vaja talve jooksul üldse pesta. Meriino hea omadus on  see, et juba kerge õhutamine annab värske tulemuse. Kui mütsitutid kuidagi pulsti lähevad, siis saab need taas kohevaks, kui korraks värskesse lumme pista ja siis soputada. Aastatepikkune katsetamine ja kasutamine on taganud vaid häid tulemusi.
Kui sa siiski pead mütsi pesema, siis tee seda käsitsi leiges vees. Väldi väänamist ja tugevat hõõrumist. Püüa hakkama saada kergelt muljudes. Suure vee saab kõige kergemalt mütsist välju, kui seda froteekäteräti vahel õrnalt rullida. Niiske müts aseta kuivama laotatult tasapinnale vormides see õigesse suurusesse.