Kombe / jumpsuit TUX õnnelik kamp puuvillase voodriga

Stiilne puuvillase voodriga kombe TUX püüab pilke! Armas värviline beebikombe on päikseliselt säravkollane ja seda jälgib üks suur õnnelik kamp.
Mõnus ja praktiline kombekas on sobilik kasutada praktiliselt aastaringselt: soojemate kevadilmade saabudes, jahedamatel suvepäevadel ning värviliste lehtedega sumedal sügispäeval. Samas sobib puuvillase voodriga kombe ideaalselt autosõitudeks või poes käiguks turvahälli ja soojema talvekombe sisse. 

TUX puuvillase voodriga kombe valmistamisel on kasutatud Öko-Tex100 sertifikaadiga kangast, mille koostises on 95% puuvilla ja 5% elastaani. Pealmise kihina on kasutatud dressikangast ning voodriks on lisatud õhem puuvillane trikoo. Käe- ja jalaotsa soonikud on erksast kollasest puuvillasest materjalist.

Kombe üks hõlm ja varrukas on erkkollased, ülejäänud kombe on kirju kangaga, kus kõik värvid on oma ilus esindatud. Voodrina on kasutatud pisut heledamat tooni. Kapuuts on mõnusa disainiga, kus üks hõlm katab teist, mis annab eriti hea kaitse tuule eest. Kõik käe- ja jalaotsa soonikud on valmistatud tagasipööratavad ehk vajadusel saab nii käekesed kui jalad kenasti kinni katta. Lapse kasvades aga saab kinnaste-papukeste lisades riietust päris pikalt kasutada. 


Lisa ostukorvi
57,95 €