Pusa ja pükste komplekt autodega / suurused 62cm ja 68cm

Kui mõni kangas on nii ilus ja äge... Kes ei teaks autode multikat või Matu kasvamise lugu. Nii saigi oma lähedastele autosõpradele sellisest kangast mitmeid riideid valmistatud. Kõik rahul ja lugu läbi...
Ei, sellega pole lugu läbi, sest... kuidas visata ära pisikesed nii imelised riidetükid, kui neid võiks ju kasutada? Iga viimanegi kui jupike välja otsitud ja ritta laotud, läks lahti kombineerimine. Autoga pildike pusal ees, peale õmmeldud autoke seljal, õlal kolm trukikest. Kui pükste pepule sai veel üks rallikas, siis põlvedele jagus vaid väike tükike mustrilist kangast. Aga mis peamine, kangajäägid said kõik kasutatud ja ainulaadsesse komplekti sätitud. Lisaks jäi päris mitmeid gramme kangast jäätmetesse lisamata ning seega pisutki jätkusuutlikult käitutud. Anna sinagi oma panus ja loo oma isiklik "outfit".

Lihtne! Stiilne! Luksuslik!
... ja ainulaadne...

Selliseid sarnaseid komplekte on olemas vaid kaks eksemplari - suurusele 62cm ja 68cm. Mõõtude osas vaata meie mõõdutabelit pusa Play ja püksid Hop kohta.

Komplekt on valmistatud pehmest naturaalsest Öko-Tex100 sertifikaadiga dressikangast, mille koostises on 95% puuvilla ja 5% elastaani. 
Hooldusjuhistega saad tutvuda siin.
Lisa ostukorvi
33,55 €