VAHVA PILDIGA PUSA. KUI SOOVID OLLA STIILNE JA ERISTUDA...

Toreda pildiga pusa või huvitava värvide kombinatsiooniga püksid või hoopis unikaalne talvemüts. Kõige parem - tee ise või lase teha!
Kas sul on tulnud ette juhuseid, kui ostad lapsele uue ägeda riietuse ning paned selle talle lasteaeda selga, aga seal märkad, et rühmas on juba kolmel-neljal lapsel samasugune? Või uhkelt linnas ringi jalutades leiad mänguväljakul juba "samasuguseid" lapsi mängimas? Või hoopis kurvem lugu, kui keegi tuleb sinuga pahandama ja valib su välja seltskonnast vaid selle järgi, et vot sellel inimesel oli täpselt selline pusa või jope või mantel seljas? 

Loomulikult ei ole asi nõnda hull, sest sarnaseid juhuseid ei pruugi elus üldse ette tulla, aga...

Kes meist ei tahaks olla unikaalne, stiilne ja eriline? Kui nüüd keegi ütleb/mõtleb, et no jah, aga ühesugune on ju äge olla ja teismelised tahavadki kampa kuuluda ja ühesugused välja näha ja üleüldse on erilised riided kallid ja neid ei saa kätte jne jne. Õnneks on Eestis kasutusel hea vanasõna või tarkusetera: "Nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi!" Õige! Arutleme siis nendega, kes soovivad olla ERILISED!

Päris unikaalne saab olla küll vaid see õnnelik laps, kelle ema või vanaema või väga hea tuttav oskab käsitööd teha ning valmistab kõik esemed vaid ühele ja ainsale siin maailmas. 

Teine ja mitte kehvem pole soetada ägedaid asju Eesti firmade ja käsitööliste käest, sest meid siin Eestimaal on ikka arvuliselt vähe. Teisalt on paljud Eesti ettevõtted olnud nii tublid, et nende toodete populaarsus ja nõudlus on tõusnud kõrgele, mistõttu kaunite esemete rohkus ja tarbimine jääb selgelt linnapildis silma. Ikkagi on siiras heameel tublide tegijate edu üle! 

... ja siis tuleme vist meie, pisikesed ultra-mikro-ettevõtjad, kelle toodangut võib üles lugeda pigem loendades näppudel kui exceli tabeli abil. Ei, meie ei kurda väiksuse pärast, vaid tunneme rõõmu tegemise üle, sest...
*  Näiteks armsa jänesepusaga Play üldjuhul keegi vastu ei tule, sest neid on valmistatud vaid üks eksemplar igat suurust.
* Talvemüts SimpleBaby ja teised kudumid on käsitsi kootud ning arvestades valmimise töötunde, ei saa neid kunagi ülearu palju valmida.
* Naiste pusa Star materjali varume nõnda vähe, et sealt valmib vaevu vaid mõni kaunis isend.

Kas käsitööna valminud toode on kallis? Kellele on ja kellele mitte... Kui arvestada ühele esemele pühendatud töötunde, siis kindlasti pole käsitöötooted ülehinnatud. Pigem on tegijad mõistlikud ja soovivad luua midagi erilist.

Kui sa oma lugemisega siiani oled jõudnud, siis sulle tõesti meeldib eriline, isikupärane, stiilne, lihtne, kuid luksuslik "outfit" ning meil on motivatsiooni oma loomingu ja Teie ideedega edasi liikuda ning rõõmu ja rahulolu pakkuda...

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Milleks meile KAELUSSALL? Talvine sallike SimpleBaby

Järgmine

Jaga seda artiklit